Hakkımızda

2009 yılında kurulan ERC, yenilikçi uygulamalar ile hizmet veren kurumsallaşmış bir firmadır. Müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusuyla ERC, kurulduğu tarihten günümüze kadar konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorun çıkarmadan tamamlamaktadır.

Doğaya saygı çerçevesinde daha yaşanabilir bir dünyada temiz ve yenilenebilir çözümler üretmek için 2014 yılından itibaren Yenilenebilir Enerji Sistemlerine Mühendislik, Tedarik, İnşaat, İşletmeye Alma (EPC), İşletme ve Periyodik Bakım (O&M) hizmetlerini sunmaktadır. Yenilikleri yakından takip eden ERC, bu vesile ile uzman teknik personeli ve tecrübesiyle ülke ekonomisine ve çevreye olumlu katkılar sağlamaktadır.

Global dünyanın sürekli değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için 2016 yılından itibaren Ankara’da faaliyete geçen A.G. Elektrik Dağıtım Panosu imalat fabrika, 2.000 m2’lik bir alanda Tip Teste sahip 6300A’e kadar elektrik dağıtım panoları montajı yapmaktadır. Üretim aşamalarımızın tamamı SAP ERP sistemi ile takip edilip kontrol edilmektedir.

“Değerlerinizin farkındayız” vizyonunu benimseyen ERC, faaliyet gösterdiği iş kollarında öncü, uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere uyum sağlayabilen, bulunduğu sektörde akla gelen ilk marka olmayı hedeflemektedir. Müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusuyla kendini sürekli yenileyen, enerji dolu, müşterileri ve tedarikçilerine pozitif enerji veren ve müşteri önceliklerini kendi öncelikleri olarak gören ERC, yoluna tüm hızıyla devam etmektedir.